Poniedziałek 19.02

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 2
Zapraszamy Panów:)
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 5
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 32
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 6
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 3
Zouk S3 odbywa się w pon. OD 20:10
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 33
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
New York style on2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 4
Zouk S3 odbywa się w pon. OD 20:10
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 19
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 20.02

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
wtorek 09:30
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
ZAPRASZAMY PANÓW
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
kurs w lokalizacji Przasnyska 6b
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
ZAPRASZAMY PANÓW
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Zostało kilka miejsc dla PANÓW!
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
wtorek 19:30
wtorek 20:35
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 5
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
wtorek 19:30
wtorek 20:35
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 19
S1
Zajęcia 7
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 6
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 21.02

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
SREDNIOZAAW
Zajęcia 15
środa 12:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
środa 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Bachata Sensual
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Bachata Sensual
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 71
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:15
środa 23:15
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:15
środa 23:15

Czwartek 22.02

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 3
Ny Style on2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 3
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Ny Style on2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 4
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P4/S
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
Bachata impro S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Ny Style on2
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 10
Bachata impro S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 23.02

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 13
Salsa liniowa/bachata
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
P2
Zajęcia 3
Urban Kiz
OPEN LEVEL
Zajęcia 14
Salsa liniowa/bachata
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 15
Salsa liniowa/bachata
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 24.02

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
New york style on2
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
New york style on2
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
New york style on2
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
POZIOM P4/S
sobota 15:00
sobota 16:05
sobota 17:10
niedziela 15:00
niedziela 16:05
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
sobota 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
POZIOM P4/S
sobota 15:00
sobota 16:05
sobota 17:10
niedziela 15:00
niedziela 16:05
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
POZIOM P4/S
sobota 15:00
sobota 16:05
sobota 17:10
niedziela 15:00
niedziela 16:05
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 10
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:30
sobota 21:30
OPEN LEVEL
Zajęcia 11
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:30
sobota 21:30
OPEN LEVEL
Zajęcia 12
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:30
sobota 21:30

Niedziela 25.02

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
New york style on2
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
New york style on2
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
New york style on2
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
niedziela 15:15
niedziela 16:20
niedziela 18:00
niedziela 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
POZIOM P4/S
sobota 15:00
sobota 16:05
sobota 17:10
niedziela 15:00
niedziela 16:05
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
niedziela 15:15
niedziela 16:20
niedziela 18:00
niedziela 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
POZIOM P4/S
sobota 15:00
sobota 16:05
sobota 17:10
niedziela 15:00
niedziela 16:05
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
POZIOM P4/S
sobota 15:00
sobota 16:05
sobota 17:10
niedziela 15:00
niedziela 16:05
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
niedziela 15:15
niedziela 16:20
niedziela 18:00
niedziela 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
niedziela 15:15
niedziela 16:20
niedziela 18:00
niedziela 19:05
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...