Poniedziałek 22.01

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 1
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 5
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 24
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 6
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 4
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 25
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
New York style on2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 15
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 23.01

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 3
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 5
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
S4
Zajęcia 6
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 5
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Zapraszamy TYLKO we WTORKI!
wtorek 20:35
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 15
S1
Zajęcia 3
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 6
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 24.01

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
środa 17:00
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 6
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 67
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:

Czwartek 25.01

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
S4
Zajęcia 3
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 4
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
P1
Zajęcia 6
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
P4/S
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 3
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Bachata impro S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Ny Style on2
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 4
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Bachata impro S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 26.01

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Salsa liniowa/bachata
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
P1
Zajęcia 7
URBAN KIZ
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Salsa liniowa/bachata
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
P2
Zajęcia 6
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 14
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Salsa liniowa/bachata
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
P2
Zajęcia 6
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 27.01

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
S-OPEN
sobota 16:45
sobota 17:50
sobota 18:55
niedziela 16:45
niedziela 17:50
niedziela 18:55
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
sobota 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-OPEN
sobota 16:45
sobota 17:50
sobota 18:55
niedziela 16:45
niedziela 17:50
niedziela 18:55
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-OPEN
sobota 16:45
sobota 17:50
sobota 18:55
niedziela 16:45
niedziela 17:50
niedziela 18:55
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 28.01

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-OPEN
sobota 16:45
sobota 17:50
sobota 18:55
niedziela 16:45
niedziela 17:50
niedziela 18:55
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Footwork Challenge warsztaty
niedziela 16:30
niedziela 17:35
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-OPEN
sobota 16:45
sobota 17:50
sobota 18:55
niedziela 16:45
niedziela 17:50
niedziela 18:55
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Footwork Challenge warsztaty
niedziela 16:30
niedziela 17:35
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-OPEN
sobota 16:45
sobota 17:50
sobota 18:55
niedziela 16:45
niedziela 17:50
niedziela 18:55
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...