Poniedziałek 23.04

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 7
Zapraszamy Panów:)
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 1
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
Zapraszamy Panów:)
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 5
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 6
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 3
Grupa zamknięta, dołączenie możliwe po konsultacji z instruktorem
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
New York style on2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 4
Grupa zamknięta, dołączenie możliwe po konsultacji z instruktorem
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 24.04

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
S3
Zajęcia 5
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
SREDNIOZAAW
Zajęcia 15
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 6
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
.
OPEN LEVEL
Zajęcia 21
wtorek 19:30
wtorek 20:35
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
P1
Zajęcia 7
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 13
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 7
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 22
wtorek 19:30
wtorek 20:35
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 27
S1
Zajęcia 8
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
P2
Zajęcia 2
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 8
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 25.04

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 8
środa 17:00
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 2
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 3
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
środa 19:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 79
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 4
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
środa 20:35
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 14
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 2
P2
Zajęcia 2
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 19
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:15
środa 23:15
OPEN LEVEL
Zajęcia 20
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:15
środa 23:15

Czwartek 26.04

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 5
New York Style on2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 1
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
New York Style on2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
czwartek 19:30
czwartek 20:35
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 14
P4/S
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 11
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Bachata impro S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
czwartek 19:30
czwartek 20:35
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Ny Style on2
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 12
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Bachata impro S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 27.04

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
bachata dominicana
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Bachata Dominicana
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 40
Salsa liniowa/bachata
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
P3
Zajęcia 3
P2
Zajęcia 2
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 41
Salsa liniowa/bachata
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
Mambo Ladies Styling
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
Kurs odbywa się tylko o 20:10 (1h.)
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 42
Salsa liniowa/bachata
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
P4
Zajęcia 5
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 28.04

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Spin Class
sobota 12:00
sobota 13:05
niedziela 12:00
niedziela 13:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Spin Class
sobota 12:00
sobota 13:05
niedziela 12:00
niedziela 13:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
sobota 14:00
sobota 15:00
niedziela 14:00
niedziela 15:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
sobota 14:00
sobota 15:00
niedziela 14:00
niedziela 15:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
sobota 15:00
sobota 16:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 7
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 8
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 29.04

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Spin Class
sobota 12:00
sobota 13:05
niedziela 12:00
niedziela 13:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Spin Class
sobota 12:00
sobota 13:05
niedziela 12:00
niedziela 13:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
sobota 14:00
sobota 15:00
niedziela 14:00
niedziela 15:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
sobota 14:00
sobota 15:00
niedziela 14:00
niedziela 15:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Warsztaty weekendowe
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Warsztaty weekendowe
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...