Pilates 0 / 8

Kurs Pilates w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  poniedziałek o 17:00,środa o 17:00
Start:
09 Jul 2018
2018-07-09 17:00:00 CEST

Pilates z Anetą Socową 9.07

Mamy to! Już od poniedziałku 9.07 w Salsa Libre rozpoczynają się regularne zajęcia pilatesu! Poprowadzi je doświadczona instruktorka Aneta Socowa. Zapraszamy dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy o 17:00 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Poziom zajęć open level.

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/252677695310012/

Aneta Socowa
to tancerka z 24 letnim doświadczeniem, choreograf i dyplomowany instruktor tańca, fizjoterapeutka. Przez 13 lat uczęszczała na zajęcia teatru tańca w Bielsku-Białej, gdzie zgłębiała wiedzę na temat gry aktorskiej oraz stylów tanecznych takich jak: klasyka, taniec współczesny, taniec jazzowy i street dance. Wielokrotnie podróżowała po Europie w ramach Międzynarodowych Festiwali Tańców Wszelakich i Regionalnych. To właśnie te festiwale umożliwiły jej poznanie innych kultur,a przede wszystkim egzotycznych form tańca, tj. afro, samba, salsa, hula oraz regionalne tańce z okolic Włoch, Portugalii i Hiszpanii. Prowadziła przez okres 3 lat zajęcia z salsy solo oraz samby brazylijskiej w Mons (Belgia).

Jej specjalnością są improwizacje i łączenie różnych stylów tanecznych. Aneta szkoliła się u wielu polskich i zagranicznych choreografów i instruktorów tańca, m.in. Stephan Reynolds, Elwira Piorun, Julita Wojewódzka, Tomasz Fabiański, Pawł Michno, Anna Chrobak, Monika Bral, Chris De La Pena, Jessica Marlena Decker, Jailson De Oliveira, Luis Vazquez i Melissa Fernandez, Hamidime Thiam, Frank Santos, Julie Camous, Adil Jaouhar, Osbanis Tejeda,Tamambo, Korke i Judith, Xandy Liberato. Jej codziennością są projekty telewizyjne i teatralne, pokazy tańca w czasie festiwali, nie tylko tanecznych oraz prowadzenie zajęć oraz szkoleń zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Mimo ogromnego doświadczenia stale pracuje nad zwiększaniem możliwości własnego ciała i umysłu - praktykuje jogę i pilates oraz prowadzi w tym zakresie zajęcia, zgłębia też tajniki fizjoterapii. Taniec to jej największa pasja, a umiejętności terapeutyczne doskonale sprawdzają się na salach treningowych. Ogromną wagę przywiązuje do muzykalności i rytmu. Ceni sobie również poczucie humoru dlatego w czasie spotkań z kursantami na pewno go nie zabraknie :)

Za cel zawodowy stawia sobie nieustające poszerzanie wiedzy z zakresu metod
fizjoterapii oraz technik pracy nad ciałem pod kątem nauki ruchu, aby zapewnić swoim
podopiecznym jak najwyższy poziom zajęć oraz bezpieczeństwo.

Od Anety o tańcu:
“W tańcu, każda komóra ciała zaczyna oddychać głębiej. Uwielbiam to uczucie niczym
nie skrępowanej radości i wolności niesionej przez muzykę oraz ruch, które stają się
jednością. Starm się pokazać moim uczniom, że z poczuciem humoru lekko pokonuje się
limity w naszym ciele, a piękno tańca wypływa z naszego wnętrza!”.

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Zumba & Fitness
Instruktorzy
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...