Daga Jasińska
Daga Jasińska

Dagmara jest charyzmatyczną, energiczną, uśmiechniętą i pełną optymizmu osobą. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła liczne kursy m.in. Instruktora Fitness, Instruktora Kinezygerontoprofilaktyki, Instruktora Narciarstwa, czy Trenera Personalnego jednak to TANIEC jej największą pasją! W tańcu potrafi wyrażać siebie, interpretuje muzykę w taki sposób, że nie sposób oderwać od niej oczu!

Taniec już od najmłodszych lat odgrywał ważną rolę w życiu Dagi. Rodzice, widząc fascynację córki tańcem, zapisali ją w wieku pięciu lat na zajęcia z tańca towarzyskiego.

Po sześciu latach nauki i wyjazdów na turnieje, brak partnera zmusił ją do zmiany kierunku – wtedy Daga zaczęła tańczyć taniec nowoczesny. Wybierając Liceum Ogólnokształcące, Dagmara kierowała się przede wszystkim możliwością rozwoju w tańcu. Znalazła szkołę o specjalnym profilu tanecznym, w której rozpoczęła swoją historię m.in. ze stepem czy musicalem. Razem z grupą przygotowywali wiele występów na teatralnych deskach, zdobywając doświadczenie, umiejętności taneczne i jednocześnie sprawdzając się na scenie.
Szukając formy tańca, w której czułaby się najlepiej, Daga spróbowała m.in. tańca brzucha. Jednak los nie kazał jej długo czekać. Szybko znalazła się na zajęciach salsy w warszawskiej szkole tańca Salsa Libre. Od tego momentu salsa jest wpisane w jej życie. Pochłonęła ją do reszty, jest jej ulubionym sposobem spędzania czasu i nie wyobraża sobie życia bez kubańskich rytmów.

Pierwsze kroki od razu stawiała na poziomie średniozaawansowanym i bardzo szybko przeszła na poziom zaawansowany, kontynuując doskonalenie swoich umiejętności. Daga bardzo szybko zakochała się także w bachacie i kizombie. W celu pogłębiania swojej wiedzy na temat tańca uczestniczy w licznych warsztatach korzystając z wiedzy światowej sławy instruktorów.

Wieloletnie doświadczenie i znajomość wielu technik tańca sprawia, że Daga jest bardzo wszechstronną tancerką . Na imprezach potrafi zatańczyć wszystko i niczego się nie boi. Taniec daje jej niewiarygodną ilość energii i sprawia ogromną radość. Z przyjemnością będzie dzielić się tym wszystkim z każdym kto przyjdzie do niej na zajęcia.
Daga Jasińska - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...