Salsa liniowa

Salsa jest niezwykłym tańcem opartym na równie niezwykłej muzyce. Muzyka ta dojrzewała przez pokolenia żyjacych na Karaibach czarnoskórych ludzi. Dzięki synergii najlepszych elementów wielu kultur, afrykańskich instrumentów, hiszpańskiego języka, jazzu, powstał rytm, który przemawia z równą siłą do wszystkich ludzi niezależnie od ich pochodzenia. Właśnie ten rytm sprawia, że we wszystkich niemal zakątkach świata, od Kuby, przez Stany Zjednoczone, kraje Afryki i Europy, aż po Japonię, ludzie chcą tańczyć SALSĘ!!! 
"No me pongan más nada - que va?! Que yo lo que quiero es Salsa!" José Alberto 'El Canario'

Tu znajdziesz nasz program nauczania salsy i podział na poziomy: http://www.salsalibre.pl/salsa_poziomy

Nie możesz zdecydować się co wybrać? Napisz do nas a pomożemy Ci znaleźć idealny kurs właśnie dla Ciebie! info@salsalibre.pl 

UWWAGA! 
Żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary :) Znajdziesz ją na kursie!
Instruktorzy dla Salsa liniowa:
Ania Chagowska
Ania
Chagowska
Marek Domański
Marek
Domański
Łukasz Słaniewski
Łukasz
Słaniewski
Beata Rutkowska
Beata
Rutkowska
Michał Bedyński
Michał
Bedyński
Piotr Romanow
Piotr
Romanow
Klaudia Oleksak
Klaudia
Oleksak
Paulina Suska
Paulina
Suska
Quoc Nguyen
Quoc
Nguyen
Maciek Duda
Maciek
Duda
Julia Martowicz
Julia
Martowicz
Klaudia Kopiec
Klaudia
Kopiec
Łukasz Komorowski
Łukasz
Komorowski
Tomek Kulesza
Tomek
Kulesza
Ewa Tokarczyk
Ewa
Tokarczyk
Marcin Tokarczyk
Marcin
Tokarczyk
Artur Ledóchowski
Artur
Ledóchowski
Ada Drozdowicz
Ada
Drozdowicz
Monika Janowska
Monika
Janowska
Patrycja Wiśniewska
Patrycja
Wiśniewska
Agnieszka Pawińska
Agnieszka
Pawińska
Beata Kotyra
Beata
Kotyra
Kasia Marciniak
Kasia
Marciniak
Aneta Socowa
Aneta
Socowa
Zobacz ostatnie newsy dla Salsa liniowa:
Salsa for ladies S-open z Clau 10.05

Salsa for ladies S-open z Clau 10.05

Salsa for Ladies to kurs specjalnie dla Pań, które chcą pewnie, kobieco i zmysłowo poruszać się na parkiecie! Zajęcia na poziomie S-open dla wszystkich Pań, które znają podstawy salsy i chcą rozwinąć swój styl oraz umiejętności. Kurs od czwartku 10.05 o 20:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 poprowadzi zjawiskowa Klaudia Oleksak
Więcej
Masterclass Clau i Słoń 12-13.05

Masterclass Clau i Słoń 12-13.05

Lubisz wyzwania? Jeśli tak to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Już 12-13.05 zapraszamy weekendowe warsztaty salsy na poziomie masterclass! 6h wyjątkowych zajęć poprowadzą Klaudia Oleksak i Łukasz Słaniewski. Warsztaty odbędą się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Ladies Fusion Pati & Aneta 28-29.04

Ladies Fusion Pati & Aneta 28-29.04

Babeczki do dzieła ! Nasze instruktorki Patrycja Wiśniewska i Aneta Socowa opracowały specjalnie dla Was metodę szybkiej i bezbolesnej transformacji z niepewnej siebie, tańczącej w zaciszu domowym istotki -w królową parkietu! Królową która doskonale czuje się w swoim ciele. Już 28-29.04 zapraszamy na warsztaty Ladies Fusion na Żelazną 59.
Więcej
Mambo Ladies Styling by Aga 20.04

Mambo Ladies Styling by Aga 20.04

LadiesJuż od 20.04 zapraszamy na regularny kurs Mambo Ladies Styling na poziomie zaawansowanym! Zajęcia w piątki o 20:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 poprowadzi zjawiskowa instruktorka Agnieszka Pawińska.
Więcej
Mambo weekend Tamba & Emanuelą (UK) 26-27.05

Mambo weekend Tamba & Emanuelą (UK) 26-27.05

Serdecznie zapraszamy na prawdziwą gratkę dla wszystkich mamberos! Już 26 i 27.05 będziemy mieli przyjemność gościć niesamowitych, niezwykle inspirujących tancerzy i instruktorów – zajęcia poprowadzą Tamba Hissirou Emanuela Iafrate! Ona Włoszka, on Francuz, oboje mieszkają i pracują w Wielkiej Brytanii, ale znani są z wielu europejskich parkietów i scen kongresowych. Podczas weekendu poprowadzą dla Was aż 6h zajęć na poziomie S/Z! Zapraszamy wszystkich od poziomu S1 wzwyż!
Więcej
Salsa Magda & Łukasz 26-27.05

Salsa Magda & Łukasz 26-27.05

Już 26-27.05 zapraszamy na intensywne weekendowe warsztaty salsy w parach od podstaw ze zjawiskowymi tancerzami i świetnymi nauczycielami- zajęcia poprowadzą Magda Pruchniewska  i Łukasz Komorowski. Czeka Was 6h nauki w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary :)
Więcej
Majuffka 2018 w Salsa Libre

Majuffka 2018 w Salsa Libre

Zostajesz w Warszawie w dłuuugi weekend majowy? Nie martw się :) Mamy dla Ciebie zajęcia: salsa i bachata w parach - jeśli już tańczysz te tańce, zajęcia solo dla Pań oraz blok zajęć z salsy, bachaty i zouka zupełnie od podstaw!  5 dni tańca! Zaczynamy w poniedziałek 30.04 i tańczymy do piątku 4.05! Warsztaty odbędą się w naszej centralnej lokalizacji na Żelaznej 59.
Więcej
Salsa od podstaw Aga & Artur 07.05

Salsa od podstaw Aga & Artur 07.05

Już 07.05 zapraszamy na kurs salsy zupełnie od podstaw. Zajęcia poprowadzą zjawiskowi instruktorzy Agnieszka PawińskaArtur LedóchowskiZaczynamy o 21:15 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie :)
Więcej
Salsa od podstaw Duda & Aga 12-13.05

Salsa od podstaw Duda & Aga 12-13.05

Chcesz opanować podstawy salsy? Interesują Cię szybkie efekty? Już 12-13.05 zapraszamy na intensywny weekendowy crash course salsy zupełnie od podstaw! Zajęcia w stylu Ny Style on2 poprowadzą zjawiskowi instruktorzy Agnieszka Pawińska  i Maciek Duda. Warsztaty odbędą się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59
Więcej
Rodzaje kursów:
Salsa
Bodymovement
Grupa Choreograficzna
Salsa for Ladies
Musicality Class
Rytmika
Ladies Styling
Akrobatyka
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...