Salsa 0 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  czwartek o 21:15
Start:
18 Jan 2018
2018-01-18 21:15:00 CET

Salsa w parach od podstaw Duda & Julia 18.01

Już od 18.01 zapraszamy na kurs Salsy liniowej (New York style on2) zupełnie od podstaw! Zajęcia we czwartki o 21:15 w naszej nowej centralnej lokalizacji Żelazna 59 poprowadzi para doświadczonych instruktorów Julia Martowicz Maciek Duda.


Julia
 i Maciek to para nowych w Warszawie, ale doświadczonych instruktorów z Trójmiasta, gdzie prowadzili kursy dla renomowanej szkoły tańca The Salsa Kings Przemka Wereszczyńskiego. Nauczą Was nowojorskiej salsy (on2) na świetnym poziomie i w fantastycznej, wyluzowanej, pasjonackiej atmosferze!
 
Na zajęciach z salsy pokażą Wam, że znając zaledwie kilka podstawowych figurek można przetańczyć całą noc i świetnie się bawić!
Stawiają na muzykalność i radość z każdego zatańczonego kroku. 

On - maniak footworków.
Ona - fanka obrotów.

Razem tworzą zakręcony na punkcie salsy duet. Już od podstawowych kroków, do trudniejszych kombinacji, każdy znajdzie coś dla siebie, nie zabraknie nutki gracji.

Zobacz jak tańczą salsę Julia i Maciek:

Żelazna 59

Żelazna 59
Warszawa
Bachata figurkomania Duda & Julia 18.01

Bachata figurkomania Duda & Julia 18.01

FIGURKOMANIA! Idziesz na imprezę, prosisz partnerkę do tańca i nagle masz w głowie czarną dziurę? Nie wiesz jak połączyć poszczególne figury? A może szukasz nieoczywistych rozwiązań? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to znaczy, że ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Zajęcia w naszej centralnej lokalizacji
Żelazna 59 od czwartku 18.01 o 20:10 poprowadzą Julia Martowicz Maciek Duda.
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Lokalizacja kursu
Żelazna 59

Żelazna 59

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...