Bachata Solo 0 / 8

Kurs Bachata Solo w Salsa Libre
Poziom Średnio Zaawansowany
Terminy zajęć:  wtorek o 18:00
Start:
16 Jan 2018
2018-01-16 18:00:00 CET

Sensual Ladies Styling z Adą 9.01

Kobiecość, płynność, zabawa tańcem i trochę pracy! Tak Ada krótko mówi o swoich zajęciach. Kurs dla tych które chcą czegoś więcej od tańca niż tylko kroczków, znają kroki podstawowe w bachacie i chcą dalej się w niej rozwijać. Ada Drozdowicz zaprasza od wtorku 9.01 o 18:00 do naszej nowej centralnej lokalizacji Żelazna 59

Sensual Ladies Styling z Adą Drozdowicz (poziom średnio zaawansowany)

Kochane!
Zapraszam na kurs Sensual Ladies Styling te z Was, które chcą czegoś więcej od tańca niż tylko kroczków, znają kroki podstawowe Bachaty i chcą dalej się w niej rozwijać.

Ostatnio zrobiłam wywiad wśród dziewczyn tańczących bachatę i nie uwierzycie co sprawia im największą trudność....
  • Nie wiedzą co robić gdy partner nie prowadzi
  • Tracą równowagę podczas obrotów
  •  Wstydzą się ruszać rękoma
  • Chcą ruszać się kobieco, z gracją, po prostu pięknie nawet w zwykłym w basicu (albo aż :D)
Mam na to sposoby! Albo po prostu konkretne ćwiczenia dzięki którym jesteście w stanie to wszystko  wypracować. Jeśli Ty też chcesz popracować nad tymi wszystkim rzeczami w przemiłej atmosferze to
zapraszam na moje zajęcia.


Na moim kursie zapewnię Ci znajomość kobiecego stylingu, który w 100 % wykorzystasz w tańcu z partnerem, popracujemy nad jakością Twojego ruchu, pokaże Ci jakimi partiami ciała ruszać aby Twój ruch był naturalny i organiczny nawet(aż) w basicu, tak abyś czuła się swobodnie w tańcu i jedyne co to czerpała z tego wielką radość i przyjemność a nie zastanawiała się co teraz mam zrobić?!:D Wyizoluje Twoje ciało podczas rozgrzewek, poustawiamy nasze ciała tak aby wyglądamy dobrze w każdej pozycji i popracujemy sporo rękoma aby były ozdobą Ciebie i Twojego tańca! Popracujemy nad Twoja kobiecością bo jak wiemy piękno wychodzi z wewnątrz.

Zajęcia są prowadzone na poziomie średniozaawansowanym z naciskiem na rozwój Twojego ciała w bardzo przemiłej atmosferze sprzyjającej kobiecemu rozwojowi.

Zapraszam na dużą dawkę kobiecości, dobrego humoru i pracy.
Adriana Drozdowicz - Kobieta w tańcu
https://web.facebook.com/AdrianaDrozdowiczKobietawtancuŻelazna 59

Żelazna 59
Warszawa
Nowy sezon 2017/18 w Salsa Libre

Nowy sezon 2017/18 w Salsa Libre

BIG BANG! Zaczynamy Nowy Sezon 2017/18 w Salsa Libre! Nowe kursy już dostępne w naszym grafiku - ruszamy od października!
Najszerszy wybór zajęć, najlepsza kadra instruktorska, w tym nowi instruktorzy, tętniąca życiem społeczność salsowa, bachatowa, kizombowa i zoukowa, świetne warunki nauki, 3 lokalizacje!

Więcej
Salsa od podstaw Ada & Marek 9.01

Salsa od podstaw Ada & Marek 9.01

Zapraszamy na niepowtarzalne, dynamiczne i wesołe zajęcia z Adą i Markiem. Rozpoczynamy kurs salsy w parach zupełnie od podstaw już od wtorku 9.01 o 20:10 w naszej nowej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Bachata
Instruktorzy
Lokalizacja kursu
Żelazna 59

Żelazna 59

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...