Salsa 3 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Z1
Terminy zajęć:  czwartek o 20:10
Start:
05 Oct 2017
2017-10-05 20:10:00 CEST

Salsa w parach z Kasią i Quociem Z1

Zetka - Zapraszamy zaawansowanych salseros na WYJĄTKOWY kurs na poziomie zaawansowanym w Salsa Libre! Kasia Marciniak oraz Quoc Nguyen zadbają o Wasz dalszy rozwój taneczny skupiając się na każdym drobnym szczególe! Zajęcia odbywają się we czwartki o 20:10 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11

Zapraszamy Was na kurs salsy w parach na poziomie Z1. Podczas kursu będzie mnóstwo footworków, pojekombo oraz ćwiczeń! A przede wszystkim jak to jest u Quoc'a - MNÓSTWO ZABAWY I ŚMIECHU!!! Aby dołączyć do grupy - prosimy o kontakt przed zajęciami z instruktorami :) 

Pamiętaj, że aby zapisać się na kurs nie musisz mieć pary znajdziesz ją na zajęciach :)


Zobacz jak tańczą Kasia i Quoc:

Miedziana 11

Miedziana 11
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Jego przygoda z salsą rozpoczęła się zupełnie przypadkowo za namową koleżanki, która potrzebowała partnera na zajęcia. Swoje pierwsze salsowe kroki stawiał w Salsa Libre pod kierownictwem Michała Bedyńskiego oraz Kasi Gąsior. Jak sam twierdzi od tamtej pory salsa stała się jego pasją. Idąc za ciosem, zaczął doskonalić swój warsztat taneczny.
Zawsze uśmiechnięta i radosna - taka jest Kasia gdy tańczy salsę i tą radością z tańca stara się zarazić każdego kto trafi na jej zajęcia :)  Przygodę z salsą rozpoczęła przypadkiem, lecz już od pierwszych zajęć ten taniec skradł jej serce. Salsa to dla niej nie tylko mieszanka figur i kroków ale także kontakt i interakcja z partnerem a przede wszystkim duża dawka świetnej zabawy której nigdy nie brakuje na jej zajęciach.
Lokalizacja kursu
Miedziana 11

Miedziana 11

Miedziana 11
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...