Salsa w parach 8 / 8

Kurs Salsa w parach w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  poniedziałek o 18:00,poniedziałek o 19:05
Start:
17 Jul 2017
2017-07-17 18:00:00 CEST

Salsa on2 od podstaw z Beatą i Mayerem 17.07

Zapraszamy na zupełnie nowy intensywny kurs nowojorskiej salsy on2 od podstaw ze wspaniałymi tancerzami tego stylu Piotrem Romanowem i Beatą Kotyrą! Zaczynamy w poniedziałek 17.07 i tańczymy od godziny 18:00  do 20:05 w naszej żoliborskiej lokalizacji- Przasnyskiej 6b.

Piotr 'Mayer' Romanow jest jednym z najbardziej znanych tancerzy mambo (nowojorskiej salsy) w Polsce i instruktorem z wieloletnim doświadczeniem (instruktor Salsa Libre od 2004!). U niego nauczysz się silnych podstaw, niezwykłych figur i stylu tańca. W niezapomnianej atmosferze :)
Beata Kotyra jest zjawiskową tancerką mambo i jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci warszawskiej sceny salsowej - jeśli pójdziesz na salsową imprezę na pewno nie będziesz mógł/mogła oderwać od niej wzroku!
Od tego roku uznaliśmy, że umiejętności i wiedza, którą posiada nie może być zachowana tylko dla niej! :)

Zapisy:
zapisy@salsalibre.pl

Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary :) Znajdziesz ją na zajęciach!

Zobaczcie jak wygląda materiał ich średniozaawansowanych zajęć (już za kilka miesięcy Ty też możesz uczyć się takich rzeczy!)

Przasnyska 6b

Przasnyska 6b wejście C
Żoliborz
Salsa w parach od podstaw na Przasnyskiej 24.07

Salsa w parach od podstaw na Przasnyskiej 24.07

Nie chcesz więcej podpierać ścian? Chcesz poznać fajnych ludzi, nauczyć się salsy w wesołej, wyluzowanej atmosferze? Idealnie trafiłeś! Zapraszamy od poniedziałku 24.07 o godz. 19:05 na kurs salsy zupełnie od podstaw do naszej lokalizacji Przasnyska 6b. Zajęcia poprowadzą utalentowani instruktorzy Paulina SuskaMichał Bedyński. Przyjdź i poznaj niesamowity klimat salsy :)
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Piotr Romanow (a.k.a. Mayer) jest jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów salsy w Polsce. Swoją przygodę z tym tańcem rozpoczął w 2001 r. O jakości jego pracy i uznaniu dla jej efektów może świadczyć fakt, że spora grupa jego niegdysiejszych uczniów prowadzi obecnie własne zajęcia w znanych szkołach salsy w Warszawie.
Addicted to salsa. In love with zouk. Maniaczka wyjazdów i festiwali tanecznych. Stała bywalczyni parkietów socialowych. Beata to chodząca bomba energetyczna, która nie zamyka się na żadne style muzyczne i taneczne, tworząc swoją własną mieszankę wybuchową, która sprawi, że jej zajęcia staną się #1 w Waszym grafiku.
Lokalizacja kursu
Przasnyska 6b

Przasnyska 6b

Przasnyska 6b wejście C
Żoliborz
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...