Yuleydi Villafuerte
Yuleydi Villafuerte

Yuleydi Alba Villafuerte tańczy od 8 roku życia.
Skończyła Uniwersytet Sztuki ISA w Hawanie - specjalizacja taniec współczesny - uzyskując złoty, najwyższy poziom umiejętności oraz Escuela Nacional de Espectaculos Musicales, Escuela Nacional de Danza Moderna y Folclorica - specjalizacja taniec.

Posiada doświadczenie jako nauczyciel tańca współczesnego i specjalizację w zakresie kubańskich tańców folklorystycznych takich jak cha-cha-cha, mambo, salsa, rumba.
Od 2009 lat pracuje m.in. jako tancerz w balecie TV kubańskiej, a także jako instruktor w tymże balecie tańca nowoczesnego.

Pracuje także jako choreograf prowadzać zajęcia tańca ze studentami Uniwersytetu w Hawanie (festiwale kulturalne). W lutym 2012 Yuleydi była w grupie tancerzy, którzy prowadzili zajęcia z uczestnikami warsztatów salsy organizowanych na Kubie przez Salsa Libre.
Wideo z Yuleydi:
Kursy, które prowadzi Yuleydi:
Zobacz ostatnie newsy dla Yuleydi:
Salsa kubańska od podstaw z Yuleydi i Miguelem 04.09

Salsa kubańska od podstaw z Yuleydi i Miguelem 04.09

Zapraszamy na  superintensywny kurs salsy kubańskiej od podstaw, który poprowadzą: rodowity Hiszpan - Miguel Gascueña i Kubanka Yuleydi Alba Villafuerte. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 20_10-22:15 w naszej centralnej lokalizacji: Miedziana 11  (5min od stacji Metra Rondo Daszyńskiego) w ramach intensywnych wakacyjnych kursów HoliDance!
Więcej
HoliDance - Salsa kubańska P1 i P2 z Yuleydi i Miguelem 04.09

HoliDance - Salsa kubańska P1 i P2 z Yuleydi i Miguelem 04.09

Zapraszamy na holidance'owy, intensywny kurs salsy kubańskiej na poziomie P1 i P2, który poprowadzi rodowity Hiszpan - Miguel Gascueña i Kubanka Yuleydi Alba Villafuerte. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 20:10-22:15 w naszej centralnej lokalizacji: Miedziana 11  (5min od stacji Metra Rondo Daszyńskiego)!
Więcej
Yuleydi Villafuerte - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...