Patrycja Wiśniewska
Patrycja Wiśniewska

Młoda, pełna pasji i zaangażowania w taniec, który wypełnia każdą cząstkę jej ciała. Romans z zoukiem zaczęła w 2012 roku. Jest początkującą instruktorką, która do tańca porwie każdego, kto choćby na nią spojrzy. Ucząc przekazuje swoją ideę zouk’a, jako sztuki emocji i zmysłowości. Mimo ognistego temperamentu, który pokazała tańcząc salsę i bachatę, swoją liryczną stronę odkryła w krokach jazzowych. Jednakże teraz śmiało mówi, że to zouk skradł jej serce.

Jak każda wielka miłość, ta również poczęła się od głębokiej niechęci. Patrycja z uporem nie chciała skorzystać z zaproszenia na kurs zouk’a, do momentu kiedy nie zobaczyła nagrania występu Pasty’ego i Josty na Amstrdam Salsa & Zouk Festival 2012. Zakochana bez pamięci zaczęła dążyć do ideału swoich mentorów. Z czasem do jej inspiracji dołączył duet Xandy i Evelyn, którzy wzruszają tańcem i niesamowitą interpretacją muzyki.

Patrycja przede wszystkim stawia na żywą emocję, rytm i wolność w wyrażaniu siebie. Technikę i taniec pod linijkę zepchnęła na drugi plan. Brak ukończonej szkoły tanecznej nie stał się przeszkodą, a wręcz motywacją by jako samouk ciężko ćwiczyć i trenować poznając swoje ukryte możliwości.

Styl Patrycji charakteryzuje się zmysłowością i lekkością. W tańcu liczy się z silną relacją z parterem, która przeobraża się w wir uniesień, pełen emocji i gry ciała. Wolna jak ptak oddaje w tańcu całą siebie, mając pełną świadomość swojego ciała. Na swój sukces Patrycja pracowała bardzo ciężko. Początek studiów dziennych potrafiła godzić z wycieńczającymi treningami i dorywczą pracą w weekendy. Jej wybory uwarunkowało pochodzenie z małej wsi podwarszawskiej, Jazgarzewszczyzny.

Pochłonięta pasją do tańca i przekonaniem o obowiązku wyższego wykształcenia, powtarzała maksymę, że „sen jest dla słabych”. Teraz, kiedy już może uczyć tego, co w jej istnieniu najpiękniejsze, pozwoliła sobie na zwolnienie tempa, by móc cieszyć się życiem jak normalna dziewczyna.

Zapytana o definicję zouk’a odpowiada z uśmiechem: Zouk to taniec dwóch dusz.Kursy, które prowadzi Patrycja:
Zobacz ostatnie newsy dla Patrycja:
Zouk Flow z Pati 16.01

Zouk Flow z Pati 16.01

Ladies ! Już od 16.01 zapraszamy na regularny kurs ZOUK FLOW, czyli zajęcia podczas których skoncentrujecie się na sobie, własnej swobodzie ruchu, stylu i pięknie. Kurs od wtorku 16.01 o 21:15 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 poprowadzi zjawiskowa Patrycja Wiśniewska.
Więcej
Jakiś dramat nie sylwester w Alpach 2017/18

Jakiś dramat nie sylwester w Alpach 2017/18

Sylwester? z tańcami? nartami? deseczką? w alpach? w mega cenie? bez sensu.
Myślisz że mogłoby być fajnie? Zastanawiasz się czy się nie zapisać?
ZREZYGNUJ. TO BĘDZIE DRAMAT.
Zamknij tę stronę i daj nam spokój. Nie pisz maila i nie wpłacaj zadatku i niech Cię nawet nie korci...
Więcej
Zouk poziom P2 z Patrycją i Mariuszem

Zouk poziom P2 z Patrycją i Mariuszem

We czwartki o 19:05 zapraszamy do kontynuowania nauki zouka na poziomie P2. Jego zmysłowy świat pokażą Wam zjawiskowi instruktorzy Patrycja Wiśniewska i Mariusz Lewandowski. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11.
Więcej
Summer Dream Camp - Ustka 2018

Summer Dream Camp - Ustka 2018

Salsa Libre ADVENTURES przedstawia: 
SUMMER DREAM CAMP - USTKA 25.08 - 1.09.2018
czyli szalony, nieprzewidywalny, pełen samych najlepszych instruktorów i speców od animacji i bezsprzecznie największy polski salsowo-bachatowo-kizombowo-zoukowy event wyjazdowy!
Więcej
Nowy sezon 2017/18 w Salsa Libre

Nowy sezon 2017/18 w Salsa Libre

BIG BANG! Zaczynamy Nowy Sezon 2017/18 w Salsa Libre! Nowe kursy już dostępne w naszym grafiku - ruszamy od października!
Najszerszy wybór zajęć, najlepsza kadra instruktorska, w tym nowi instruktorzy, tętniąca życiem społeczność salsowa, bachatowa, kizombowa i zoukowa, świetne warunki nauki, 3 lokalizacje!

Więcej
Zouk Flow z Pati - warsztaty ladies styling 13.01

Zouk Flow z Pati - warsztaty ladies styling 13.01

Mamy dla Was długo oczekiwane, zoukowe warsztaty Ladies Styling z Patrycją Wiśniewską:
ZOUK FLOW w sobotę 13.01 Drogie Panie - te 3 godzin wyjątkowej pracy z ciałem są tylko dla Was! Możecie skupić się na sobie, własnej swobodzie ruchu, stylu i pięknie.
Zapraszamy! 
Więcej
Patrycja Wiśniewska - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...