Łukasz Komorowski
Łukasz Komorowski

Człowiek z wrodzonym ADHD przez co ruch zawsze był mu niezwykle bliski. Jego talent wspomagany przez niespożyte zasoby energii i ambicji sprawiły, że bardzo szybko rozwijał swe umiejętności taneczne. W tańcu ceni sobie nie tylko technikę, ale przede wszystkim emocje, pasję i kontakt między partnerami.

Na jego zajęciach panuje niezmiennie atmosfera zabawy, jego optymizm i pozytywne nastawienie udziela się kursantom, a otwartość i łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich sprawia, że podczas zajęć wszyscy czują się jak na spotkaniu w gronie dobrych znajomych.
Wideo z Łukasz:
Kursy, które prowadzi Łukasz:
Zobacz ostatnie newsy dla Łukasz:
Bachata od podstaw Boogie & Łukasz 8.02

Bachata od podstaw Boogie & Łukasz 8.02

Chcesz nauczyć się tańczyć bachatę? Interesują Cię szybkie efekty? Zapraszamy na intensywny dwugodzinny kurs bachaty od podstaw, który od czwartku 8.02 o 18:00 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 poprowadzą Bogusia Adryan i Łukasz Komorowski.
Więcej
27-30.12.2017 Kursy przedsylwestrowe feat Edyta & Talal,

27-30.12.2017 Kursy przedsylwestrowe feat Edyta & Talal,

Sylwester i karnawał coraz bliżej! Czas ruszyć na podbój imprezowych parkietów!
Zapraszamy wszystkie osoby, które zostają w tym czasie w Warszawie i mają ochotę potańczyć! Zajęcia w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11 poprowadzą niesamowici instruktorzy: Edyta Czagowiec (PL/Milano) & Talal Benlahsen (BE/Morocco) - wyjątkowa okazja, bo rzadko bywają u nas! Wspaniałe zajęcia solo: salsa on2 i bachata z Edytą; zajęcia z salsy zupełnie od podstaw oraz dla już tańczących Agnieszka Pawińska & Łukasz Komorowski
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...